DİŞ KLİNİK YAZILIMI

DİŞ KLİNİK

Diş Hekimi Yazılımı


1. Hasta Kabul Modülü : Hasta Kabul Modülü ilk Müracatın Yapıldığı Hastamızın Kimlik ve Nufus Bilgilerinin Alındığı Ekranımızdır. Bu Ekran Aracılığı ile Hastamızı Hekime Yönlendirebilir ve Hastanın Başvurusu üzerinden, muhasebe, tedavi geçmişi, anemmez, randevuları, hasta kartı birleştirme gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2. Klinik Modülü : Hasta Kabul'den Yönlendirilen Hastalarımızı ilgili Polikliniği ve Hekimi Seçerek Karşıladığımız Hastalarımızın ismini 2. Bir Monitöre Yansıtarak Kabulünü Yaptığımız Ekrandır. Bu Ekranda Hastaya Yapılan Tüm Hizmetleri Hasta Kartına işler ve Hastamıza Rapor Verebilir, Radyolojiye Sevk Edip Kaytlı Röntgen Filmlerini Görebiliriz, Anemez Oluşturabilir, tedavi notu alabilir, Epikriz Yazdırabilirsiniz

3. Radyoloji Modölü : Klinik Modülünden Sevk Edilen Hastalarımızı 2. Bir Hasta çağırma Monitörüne Yansıtarak çağırabilir ve tum rontgen cihazlarindan otomatik aktarim yapabilir yada Twain sürücüsü ile görüntü alabilirsiniz, isterseniz de Hastanın Getirdiği CD. içeriğindeki Filmlerinizi Sisteme Kaydedebilirsiniz.

4. Vezne Modülü : Klinik Modülünden Hasta Kartına Girilen Hizmetlerin ücretlerini Tahsil Edip, kasa hareketleri ve cari ödemeleri yapilan muhasebe Ekranımızdır. Tahsilat Yaptıktan Sonra Sürekli Forma Makbuz Basabiliriz. Tahsildar işlemeri, Gunluk Haftalık ve Aylık Tahsilat Raporları Mevcuttur.

5. Bilgi işlem Modülü : Varolan Tüm Modüller, Kullanıcılar, Hekimler, Hizmetler, Parametreler, Veri Tabanı ve Yedekleme Lisans işlemleri Gibi Tüm Ayarlamaların Yapıldığı Yönetim Modülüdür.

6. Bilgi Ekranı Modülü : Klinik , Radyoloji Gibi Hastalarımızın Sırada Bekledikleri Durumlar için Kabul Edilen Hastanın ismini ve ilgili Hekimin Adını 2. Bir Monitöre Yansıtmak ve Hastamızı Bu şekilde çağırmak Amacıyla Kullanmaktayız.

7. Mesaj Modülü : Kullanıcıların birbirleri ile mesajlaşıp bilgi işlem personeli ile iletişim kurarak teknik sorunlara çözüm üreteceği bilgi paylaşıp sohbet edebildikleri sade ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip mesajlaşma uygulamasıdır.

8. SQL Backup ve Restore (Yedek Alıp Verme) : Sistemimiz Microsoft Tarafından ücretsiz Olarak Sunulan SQL Express Alt yapısında çalışmaktadır. SQL den Yedek Alıp Vermek için Parsanda Bilişim Hizmetleri Tarafından Yazılan Bir Uygulmadır.

9. SMS Modülü ve Servisi : Sms modülünden isteğe bağlı olarak müşterilerinize topluca yada bireysel, kurum başlıklı smsler gönderebilir, yada SMS servisini çalıştırıp bir sonraki günün randevulu hastalarına otomatik olarak sms gönderebilirsiniz.

Diş Klinik Yazılımı ile Birlikte Kullanılacak Toplu Sms Bilgileri.

İlgili Terimler :Diş hekimi yazılımı, diş programı, diş hekimliği yazılımı, entegre diş programı, röntgen gösterme yazılımı, twain yazılımı diş hekimliği, hekim programı, hasta takip yazılımı, randyoloji diş hekimliği yazılımı, entegre diş programı, sql sunucu ile diş hekimliği yazılımı, sektörel diş hekimliği yazılımı, dişçi hasta takip yazılımı, diş hekimi hasta takip

YAZILIMLAR


DİŞ KLİNİK

Diş Hekimi Yazılımı


TİCARİ SET

Sektörel Çözüm


ÇAĞRI TAKİP

Adres Almaya Son


ÜYE TAKİP

Turnike Entegrasyonlu


İLETİŞİM


İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
destek@parsanda.com
Sosyal Ağlarda Bizi Paylaş