ÇAĞRI TAKİP YAZILIMI

ÇAĞRI TAKİP

Adres Almaya Son


Parsanda Çağrı Takip Yazılımı Bilgisayarınıza Ek bir donanım bağlanarak kurulumu gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Bağlanan bu ek donanıma telefon hattınızdan bir paralel telefon kablosu bağlanır, uygulamamızda bu ek donanıma gelen telefon aramalarını yakalayarak bilgisayarınızda size ulaştırır.

Bir müşterinizin ilk aramasında, müşterinizin numarası ekranda görünürken yaptığınız görüşme sonrası müşterinizin adı ve adresini açık olan uyarı ekranına girerek bu müşterinizin ikinci aramasında artık adı ve adresiyle ekranınıza yansıyacaktır.

Bu sayede müşterilerinizden sürekli adres ve isim alma sorunu ortadan kalkacaktır. Uygulamanın diğer bir özelliği ise gelen arama ekranından direk olarak sipariş alabilir, siparişe ürün ekleyip siparişi etiket yazıcınızdan müşterinizin adı adresi telefonu ve sipariş detyalarıyla birlikte yazdırabilirsiniz.

Sistemi Satın Alan Müşterilerimizin Bilgisayarlarına Bağlanılarak İlk Kurulum Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.

Yazılımın bir kaç özelliği:
Yazılım birden Fazla Telefon Hattına Uygun Şekilde Yazılmıştır, Hangi Hatta Arama Gelirse Yazılım Hat Ayrımı Yapabilmektedir.
Arama geçmişini ilk günden itibaren saklanır.
Sipariş Geçmişi ilk günden itibaren saklanır.
Müşteri listenizi yönetebilirsiniz, Sipariş Alabilirsiniz.
Satış yaptığınız ürünleri yönetebilirsiniz.
Müşteri Bilgileri, Sipariş Bilgileri, Gelen Çağrılar Rapor Halinde etiket Yazıcınızdan Yazdırılabilir.
Bağlantı Ayarları Ekranından Kolaylıkla Cihaz Kurulumu yapabilirsiniz. Uygulamayı Windows Açılışı İle birlikte Otomatik Olarak Başlatabilirsiniz.

İlgili Terimler :çağrı takip yazılımı, dönerci programı, sucu adres takip yazılımı, caller ıd programı, sipariş yazılımı, telefonda kim arıyor, otomatik adres alma programı, sipariş adres gösterme, döner adres programı, adres alma yazılımı, tüpçü adres uygulaması, adres gösteren yazılım, caller ıd adres gösterme, telefon çalınca adresini görme, telefonla bilgisayar adres, adres bilgilsayar, adresi otomatik görme, hızlı sipariş, döner sipariş parogramı, adresi gösteren tüpçü yazılımı

YAZILIMLAR


DİŞ KLİNİK

Diş Hekimi Yazılımı


TİCARİ SET

Sektörel Çözüm


ÇAĞRI TAKİP

Adres Almaya Son


ÜYE TAKİP

Turnike Entegrasyonlu


İLETİŞİM


İLETİŞİM BİLGİLERİ
E-Posta
destek@parsanda.com
Sosyal Ağlarda Bizi Paylaş